Hi !!
To mój pierwszy tego typu blog więc wybaczcie mi nudnawą być może treść , ale dopiero się uczę:) Na początku powiem o sobie małe co nieco ... Jestem 18-letnią początkującą projektantką. Uczę się w Liceum, w którym mało jest ciekawych (oryginalnie ubranych) ludzi , pomimo to staram się wyhaczać jakieś detale , które mnie zachwycą ...
Na zdjęciu oczywiście Ja... ubrana w :
spódnica z podwyższonym stanem : Orsay
Rajstopy: Gatta
bluska : Garage