poniedziałek, 18 maja 2009

Like A Lady In Red


Hi !!

To mój pierwszy tego typu blog więc wybaczcie mi nudnawą być może treść , ale dopiero się uczę:) Na początku powiem o sobie małe co nieco ... Jestem 18-letnią początkującą projektantką. Uczę się w Liceum, w którym mało jest ciekawych (oryginalnie ubranych) ludzi , pomimo to staram się wyhaczać jakieś detale , które mnie zachwycą ... 

Na zdjęciu oczywiście Ja... ubrana w :

spódnica z podwyższonym stanem : Orsay

Rajstopy: Gatta

bluska : Garage 

1 komentarz:

  1. Hmmm :D
    nie skomentuje Basiu ;P
    ale spoko ;d tylko nie wklejaj moich zdj prosze cie ;D
    Staszek

    OdpowiedzUsuń